Paieška:
DuruServisas.lt
Langų - durų remontas

Langų serviso tarnybos kvalifikuoti ir ilgalaikę patirtį turintys darbuotojai kokybiškai atlieka visų tipų langų ir durų (plastikinių, medinių, aliumininių) remontą. Atvykus į objektą apžiūrai, konsultacijai, siūlome efektyvius sprendimus. Turint platų įvairios technikos asortimentą ir patirtį su kvalifikuotais žmonėmis, gebame atlikti darbą greitai ir kokybiškai, laikantis suderintų ir sudarytų sutarties terminų bei kokybės. Atliekame profilaktinę patikrą (sandarumą, prispaudimą, užraktų veikimą), keičiame dužusius, skilusius stiklo paketus. Papildomai montuojame tokius langų priedus, kaip atvėrimo fiksatoriai, balkono durų fiksatoriai, spynelės nuo vaikų, apsauga nuo vagių. Visiems darbams suteikiama garantija.

  
Žirklių horizontalus reguliavimas:šešiakampiu reguliavimo rakteliu  M 4.
Žirklių prispaudimas: šešiakampiu reguliavimo rakteliu  M 4.
Apatinio vyrio, laikančio varčią, reguliavimas: vertikaliai arba horizontaliai šešiakampiu reguliavimo rakteliu M 4. 

Norėdami, kad langai ir durys kuo ilgiau funkcionuotų, rekomenduojame bent kartą per metus tepti alyva visas apkaustų judančias dalis ir užsklendimo vietas.
Ritinėlius patepti alyva. Visuose nukreipiamuosiuose grioveliuose porą alyvos lašų užlašinti ant uždaromosios plokštelės, esančios lango apačioje.

 

Atkreipkite dėmesį

Papildomai neapkrauti varčios. 
Neprispausti varčios prie angokraščio. 
Nedėti kliudančių daiktų į tarpą tarp varčios ir staktos.

 

Dėmesio!

Apsauginė plėvelė turi būti nuimta nuo profilio iš karto po gaminių įmontavimo.
Statybos ar remonto metu, langų mechanizmus saugokite nuo statybinių dulkių ir tinko.

Atliekame šiuos plastikinių langų remonto bei priežiūros darbus:

* Suskilusių stiklo paketų keitimas; 
* Stiklo paketų su paprastais stiklais keitimas į paketus su selektyviniu stiklu;
* Langų mechanizmų remontas;
* Langų mechanizmų sureguliavimas;
* Senų tarpinių pakeitimas;
* Rankenėlių pakeitimas;
* Įvairių priedų langams montavimas;

 

Plastikiniai langai, durys

Plastikinių langų apkaustai Winkhaus-AutoPilot pasižymi patikimumu, reguliavimo paprastumu bei montavimo ir aptarnavimo patogumu.Winkhaus apkaustai sėkmingai atlaikė rimtus atsparumo susidėvėjimui išbandymus. Ši produkcija pagaminta iš plieno ir nucinkuota galvanizacijos būdu, taip atitikdama RAL GZ 660/1+2 norma, kuri užtikrina ilgalaikė elementų paviršiu apsauga.
WinkHaus gaminami apkaustai turi vieną išskirtiną ypatybę. Tai ekscentrinis ritinėlis, kuris reguliuoja varčios prispaudimą prie rėmo +/- 0,8mm diapazone nenaudojant  jokio papildomo įrankio.


AutoPilot Comfort - tai naujas žingsnis į priekį. Apkaustai AutoPilot Comfort sėkmingai suderina jau senai užsirekomendavusią atidarymo-atvertimo sistemą su visiškai naujais funkcionavimo ypatumais, kaip kad maksimaliai saugiu vėdinimu per visą lango perimetrą. Plastikiniai langai su šia funkcija įgauna dar daugiau privalumų.


Paprastam plastikinio lango atidarymui - atvertimui AutoPilot Comfort užtikrina naujas vėdinimosi būdas - lygiagretusis atidarymas. Pakanka pasukti rankenėlę 180 laipsniu kampu ir visa plastikinio lango varčia atsistumia 6mm atstumu nuo rėmo per visą perimetrą. Toks tarpas leidžia maksimaliai vėdinti patalpą bet kokiomis oro sąlygomis. Šis sprendimas užtikrina dar vieną nenugalimą pasiekimą: priešisilaužimas šioje padėtyje yra toks pat aukštas, kaip ir esant pilnai uždarytam plastikiniam langui ir atitinka visus reikalavimus.

Kartais įprastiniai, matomi vyriai gadina plastikinio lango estetinį vaizdą. Sistemoje TopStar (Elegance) vyriai yra paslįpti apkaustų griovelyje, todėl bus matyti tik aiškūs, vientisi lango rėmo ir varčios kontūrai bei elegantiška rankenėlė. Plastikiniai langai ne tik turi būti patvarūs, bet ir gražiai bei tvarkingai atrodyti.
Elegance sistema yra sukurta AutoPilot Concept pagdindu, todėl turi visą bazinės sistemos funkcionalumą ir patikimumą.Comfort Ergo atidarymo-atvėrtimo sistema gali labai palengvinti plastikinių langų, esančių sunkiai  prieinamose vietose, eksplotacija. Naujos sistemos privalumai išryškėja laiptinės, vonios kambario languose ir pan.


Techninės charakteristikos

Leistini varcios matmenys: 
Plotis: 420-1100mm 
Aukštis: 420-2300mm 
Galimas varčios svoris - 80kg 
Maksimalus varčios plotas 1,5 kv.m

Papildomi apkaustu elementai - tai specialūs mechanizmai, skirti suteikti papildomų funkcijų standartiniams langams, bei padidinti šiuos langus isigijusių klientų komfortą.
Imontuoti šiuos priedus i plastiknį langą galima net po kelių eksplotacijos metų. 


Keturių padėčių laipsninis atvertimas MSL

Mechanizmas MSL, tai priedas, su kuriuo galima reguliuoti vėdinimo intensyvumą - gaivaus oro patekimo iš lauko srautą. Mechanizmas turi 4 padėtis. Plastikinį langą laikant mažiausioje atvertimo padėtyje, varčia nuo rėmo bus atitraukta per 1-2mm. Veikimo principas: langui esant uždarymo padėtyje reikia pasukti rankenėlę į atvertimo padėtį, parinkti norimą atvertimo laispnį ir pasukus rankenėlę 45 laipsniu kampu žemyn, užfiksuoti jį. Tokie plastiniai langai yra praktiškesni, nes nebereikia orlaidžiu, kurios jau seniai atgyveno.Šešių padėčių laipsninis atvertimas MSL-OR

Šio elemento paskirtis yra kaip ir mechanizmo MSL - suteikti langui daugiau atvertimo padėčių. Skirtumas tik toks, kad šį elementą galime montuoti prie Autopilot ir Flex Winkhaus apkaustų sistemų bei langui suteikiama daugiau atvertimo padėčių - net 6. Mechanizmas MSL-OR yra montuojamas prie viršutinės sijos. Varčios atidarymo ribotuvas DB  (fiksuotam kampui) apriboja plastikinio lango varčios arba balkono durų atidarymo kampą, neleisdamas  jiems atsidaryti daugiau nei 90 laipsnių.Atidarymo fiksatorius FBP leidžia užfiksuoti varčią norimu kampu atidarymo padėtyje. Tereikia atidaryti varčią ir pasukti rankenėlę žemyn. Labai patogu, kai vasara norime plačiai atidarę langą arba duris vėdinti patalpą, tuomet nuo skervejo varčia neužsidarys.Balkono spragtukas

Balkono spragtukas leidžia uždaryti balkono duris, iš lauko jas apsaugant nuo vėjo ar skervejo uždarymo. Durys uždaromos jas patraukus už rankenėlės.Plastikinių langų reguliavimas ir remontas

Plastikiniai langai ar durys reikalauja priežiūros kaip ir kiekvienas gaminys, kurį mes norime turėti ilgaamžį. Todėl kartais užtenka tik pareguliuoti langą ar duris ir jie toliau Jums puikiai tarnauja. Plastikinių langų, durų, lauko durų reguliavimas ir remontas dažniausiai reikalingas jau po daugelio metų naudojimo. 

Šioje srityje teikiame šias paslaugas:
• Reguliuojame langų uždarymą,
• keičiame sulūžusias detales,
• montuojame apsauginius apkaustus, 
• rakinamojo lango rankenėles (spynelės nuo vaikų),
• balkono durų spraktukai,
• keičiame stiklo paketus,          
• gumų keitimas.

Kadangi Lietuvos klimatas yra permainingas: žiemą būna labai šaltą, vasarą gali būti labai karštą, todėl plastikiniai langai turi būti pagaminti tvarkingi ir be priekaištų. Pastaruoju metu, pigūs langai dažniausiai neatininka visų reikalavimų, todėl žiemą kambaryje būna labai šaltą, o vasarą labai karštą. Jei įsigyjote nekokybiškus plastikinius langus, mes Jums galime padėti, kaip išlaikyti šilumą kambaryje ir kaip nepraleisti karščio į kambarį, tokiu būdu namuose bus jaukiau ir maloniau.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai padės Jums pašalinti ir išspręsti iškilusias problemas!!!!

Plastikinės vidaus palangės

Mūsų gaminamų plastikinių palangių profilis turi korinę formą, leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai, mūsų gaminamos palangės nesideformuoja. Siūlytume atkreipti dėmesi ir į paviršiaus lygumą bei noselės elegantiškumą, paviršinės dekoratyvinės plevelės švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę. Visa tai suteikia mūsų gaminiui galimybę patenkinti net ir reikliausio pirkėjo poreikius. Palangės papildomai yra padengtos apsaugine plėvele, leidžiančia apsaugoti gaminį montavimo metu. Palangių galai uždengiami antgaliais. Antgalis tvirtai užmaunamas (pradedant mauti nuo noselės spaudžiant). 
Siūlome pagal pasirinkimą antgalius su nosele ir be noselės. 

Plastikinės palangės privalumai:
1. Plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas patalpoje yra gana didelis, tai, esant naturalaus ar dirbtinio akmens palangei, iš sienos į patalpa veršis šaltis.
2. Plastikines palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalciui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuota palangę. Esant blogai patalpu ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžiu pastangu. Visais išvardintais atvejais neatsparios dregmei palanges deformuojasi, pelija, nuo ju ima luptis dažai ar kitos dangos.
3. Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.
Išmatavimai: 
Ilgis: iki 6 m. 
Plotis: 10,15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 cm.

Apsaugos sistemos

Neprašyti svečiai paprastai negriauna sienų, o įeina pro langus, kadangi jie yra lengviausia kliūtis. Taip neturi buti!
Naujausios langu technologijos dėka, mes uždarome langus vagims. 

Apsaugos būdai:

1. Varčios fiksatorius. Gali buti naudojamas kaip užraktas arba papildoma apsauga.

2. Rakinamos rankeneles su raktu.
3. Prieš įsilaužybinė sistema 3 taškai. Gamybos metu galima įdėti apkaustuose papildomus 2 apsaugos taškus (vienas yra privalomas).
4. Secustik rankenėlės: 
veikimo principas.

Stiklo paketai su selektyviniu stiklu

Stiklo paketai su selektyviniu stiklu pastaruoju metu tapo populiariausi gaminiai, užsakomi gyventojų butų ar namų stiklinimui, nurungę anksčiau populiariausiais buvusius skaidrių stiklų stiklo paketus. Pagrindine to priežastis - apytiksliai du kartus geresnės šilumos izoliavimo savybės, esant, palyginus, nedideliam kainų skirtumui. Prieš kelis metus stiklą su selektyvine danga nuo paprasto stiklo galima buvo atskirti iš melsvo atspalvio. Šiuo metu gaminamo stiklo selektyvinė danga yra bespalvė, todėl ją identifikuoti galima tik specialiu detektoriumi, reaguojančiu į metalo oksidus, esančius dangoje. Stiklo paketų su selektyviniu stiklu kamera paprastai užpildoma inertinėmis dujomis (argonu), kurios pagerina selektyvinės dangos šilumos izoliavimo savybes apytiksliai 10-20%. Stiklo paketai su selektyviniu stiklu (6mm Planilux-16 argon-8mm Planitherm Futur Neutral) yra sumontuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.


KONTAKTAI | APIE MUS | AKTUALIJOS | ATLIKTI DARBAI  | PRISIJUNGTI

Sprendimas: VISK