Paieška:
DuruServisas.lt

Renkantis langus vienas svarbiausių aspektų, kurį įvertina pirkėjas yra langų kainos. Tiek plastikinių langų, tiek medinių langų kainos dalinai, bet ne visiškai atspindi gaminio kokybę. Didelę langų kainos dalį sudaro ir įmonių antkainiai, kuriais dengiami darbuotojų atlyginimai, mokesčiai, nuomos kaštai ir žinoma pelnas. Tai reiškia, kad įmonės, kurios veikia optimizuotų kaštų aplinkoje tampa kur kas konkurencingesnės pasiūlydamos akštesnės kokybės produktųs už geresnes kainas.

Plastikinių langų kainos preliminari detalizacija:
Lango profilis: 40% dalis visos langų kainos
Stiklo paketas: 40% dalis visos langų kainos
Furnitūra: 20% dalis visos langų kainos

Lango konstrukciją susideda iš daugiau sudedamųjų dalių. Viena svarbiausių nematoma  lango konstrukcijos dalių yra lango armuotė - tai metalas esantis profilio viduje. Metalo būna U arba O formos lango rėme, U arba L formos varčioje. Nuo metalo armuotės storio profilyje priklauso lango stabilumas. Ir labai gero profilio langai gali būti su silpna armuote, dėl to rinkdamiesi langus visada teiraukitės gamintojo kokio storio armuotę deda į siūloma profilį.


Plastikinių langų vidutinė kaina yra 120-230Lt už kvadratinį metrą. Kaina priklauso ar langas varstomas ar ne, kokia lango ploto dalį sudaro stiklo paketas, kiek lange suskirtymų, padalinimų ir t.t Plastikiniai langai kainos skaičiavimui remtis lango kvadratūra gana apgaulinga.

Medinių langų vidutinė kaina yra 400-600Lt už kvadratinį metrą.

SCHUCO profilio langams -30% NUOLAIDA

Aluplast IDDEAL profilio langams -60% Nuolaida


ALUPLAST nubrėžė naujus langų gamybos horizontus. IDEAL 2000, IDEAL 3000, IDEAL 4000, IDEAL 5000, IDEAL 6000, IDEAL 7000 tai plastikinių PVC profilių sistemos, kurios patyrė didelę sėkmę. Puikios visiems, kurie nelinkę į jokius kompromisus, nei estetinėje, nei techninėje srityje. ŠIUO METU RINKOJE ALUPLAST GERIAUSIAS KAINOS - KOKYBĖS SANTYKIS

VEKA profilio langams -30%


Individualūs reikalavimai, išskirtinio skonio tenkinimas, namo architektūra ir stilius, techninės sąlygos – tai VEKA profilio išskirtinumas. Šiems reikalavimams įvykdyti, langų sistemos VEKA siūlo ne tik patrauklią išorės išvaizdą, bet ir puikius profilio techninius sprendimus – kelių kamerų įvairių formų ir tobulų izoliacinių savybių sistemas, leidžiančias ne tik sumažinti šildymo išlaidas, bet ir didinančias stabilumą bei saugumą.

SCHUCO profilio langams -30% NUOLAIDA


SCHUCO Vokiečių koncerno profilio langai patenka į "geros langų kainos" kategoriją. Aukštos kokybės, bešvinis, ilgaamžis profilis tinka tiek komerciniams, tiek individuliems projektams. „Schüco“ sukurtos praktiškai neriboto pasiūlos spektro profilių sistemos savyje vienija kokybę, dizainą ir naujoves bei jau dabar atitinka rytojaus reikalavimus.

 

 
KONTAKTAI | APIE MUS | AKTUALIJOS | ATLIKTI DARBAI  | PRISIJUNGTI

Sprendimas: VISK